Site İçi Arama

burun maskesi

Site içerisinde arama sonucu 10 sonuç bulundu.

ÜRÜNLER
 • BMC IVOLVE N2

| BMC

MIP KOD
ÜRÜN ADIBMC IVOLVE N2
MARKABMC
MODEL

  BMC iVolve N2 Nazal CPAP Maskesi

  BMC iVolve N2 Burun Maskesi rahat, esnek ve sessizdir. Cildiniz ile temasını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilir alın desteği sayesinde burun kemeri üzerindeki baskıyı azaltır. Kafa bandı üzerinde bulunan bilye ve soket sistemi sayesinde kolay takıp çıkarma olanağı sağlar ve sürekli ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayarla ve unut!
  Dirsek üzerinde bulunan hava çıkış sistemi yeni tasarımı ile havayı dağıtarak dışarı atar, son derece sessizdir. 360º dönebilen dirsek sayesinde uyku sırasında hortumun en rahat şekilde kullanılmasını sağlar. Hızlı tak-çıkart dirsek sayesinde maskeyi yüzünüzden çıkarmadan hortumdan ayırabilirsiniz. Silikon ve yumuşak alın desteği pedleri alın şekline uyum sağlar.
  Yumuşak çift çeperli maske yastığı teknolojisi ile hava sızıntısını azaltır, konforlu kullanım olanağı sağlar. Bu nedenle tedavi sırasında size rahat ve sessiz uykuyu sunar. Cilt ile teması en aza indirir ve bu sayede tedavi sırasında kullanıcının daha rahat hissetmesini sağlar. Destekleyici çerçeve otomatik olarak alnına uyar. Lateks içermez.

  • Weinmann Löwenstein Prisma Smart CPAP cihazı

  | Löwenstein

  MIP KOD
  ÜRÜN ADIWeinmann Löwenstein Prisma Smart CPAP cihazı
  MARKALöwenstein
  MODEL

   prismaSMART CPAP Cihazı

   Yeni prismaSMART, Löwenstein Medical'den yüksek kaliteli otomatik CPAP cihazları geleneğini sürdürüyor. Bilinen basınç azaltma softPAP herhangi bir zamanda etkinleştirilebilir. Klasik, okunması kolay ekran. Standart tedarik programı bir polen filtresi içerir. Cihaz, iyi bilinen nemlendirici prizmaAQUA ile birleştirilebilir.

   Tarafından üretilen: Lowenstein Germany
   Sipariş içerir - Burun Maskesi
   İsteğe bağlı: prismaAQUA nemlendirici için kullanılabilir

   • Löwenstein Joyce One Burun Maskesi

   | Löwenstein

   MIP KOD
   ÜRÜN ADILöwenstein Joyce One Burun Maskesi
   MARKALöwenstein
   MODEL
    Weinmann (Löwenstein) Joyce One Oranazal (Burun) Maskesi, sağlam malzemelerden üretilmiştir.

    Uyku Apnesi tedavisinde kullanılan cihazların en önemli aksesuarı maskelerdir. Weinmann (Löwenstein) Joyce One Oranazal (Burun) Maskesi, sağlam malzemelerden üretilmiştir. Kullanımı ve temizliği son derece kolaydır. Yüzde ağırlık yapmayacak kadar hafif bir maske modelidir. Alın desteğinin yay hareketi otomatik olarak hasta konforu, yüze olan uzaklığı ve etkili tedavi için uygun mesafenin ayarlanmasını sağlamaktadır. Tek katmanlı maske silikonu hastanın burun ve yüzünün boyutu ve şekli ne olursa olsun kendisi ideal konumu bulur ve konforlu bir kullanım sağlar.

    • ResMed AirFit P10 Burun Maskesi

    | Resmed

    MIP KOD
    ÜRÜN ADIResMed AirFit P10 Burun Maskesi
    MARKAResmed
    MODEL

     Kullanımınıza Uygun Sessizlik tasarladık

     Daha Sessiz

     ResMed QuiteAir™; özel tasarlanmış hava çıkışları ile CPAP tedaviniz esnasında sizi ve yanınızdakini rahatsız etmeden 21.4 dB sessizliği ile atımı gerçekleştirir. 

     Daha Hafif

     Tanınmış birçok nazal yastık maskelerinden %50 daha hafiftir. CPAP tedaviniz esnasında yüzünüzde yokmuş hissini tedavi etkinliği ile size sunar.

     Kolay Kullanım

     ResMed QuickFit™, elastik bandları sayesinde maskenizi 30 saniyenin altında takabilir ve yüzünüze hızlıca uyum sağlar.

     • Resmed Airfit P10 Airmini Burun Maskesi

     | Resmed

     MIP KOD
     ÜRÜN ADIResmed Airfit P10 Airmini Burun Maskesi
     MARKAResmed
     MODEL

      Resmed Airfit P10 Burun Cpap Burun Maskesi + Airmini Bağlantısı

      İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

      ResMed AirFit P10 AirMini APAP (Otomatik CPAP) uyumlu maske ve bağlantı devresi ResMed AirFit P10 minimum yüz teması ve üst seviye özgürlük hissi için tasarlanmış en hafif CPAP nazal yastık maskesidir. Yatmadan önce gözlük kullanan, kitap okuyan veya televizyon seyreden CPAP kullanıcıları için en uygun tercih olmaktadır. Paket İçeriği 1- ResMed AirFit P10 Maske 2- ResMed AirMini uyumlu hortum 3- ResMed HumidX 4- ResMed HumidX Plus Sıkça Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz AirMini cihazıyla beraber standart CPAP devresi kullanılabilir mi? Standart devrelerine pasif nemlendirme entegre edilememektedir. Bu sebepten ResMed AirMini için tasarlanmış devre kullanılmalıdır. Bütün maskeler AirMini cihazı için uyumlu mudur? AirMini cihazı pasif nemlendirme özelliği olduğundan karbondioksit atımı devre üzerinden sağlanmaktadır. Buna uygun maskeler ResMed AirFit 20 ve *30 serisi maskeler kullanılabilmektedir. *ResMed 30 Serisi maskelerinin i serisi ile uyumlu değildir.

      İÇERİK

      SGK Ödeme Listesi

      Belirtilen bu evraklar ile Sosyal Güvenlik Kurumuna gidildiği takdirde SGK tarafından size geri ödeme yapılacaktır. Cihazlara ait kurum ödeme tutarları aşağıda belirtildiği gibidir. KDV oranı %8 olup belirtilen fiyatlara KDV Dahildir.

      • OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ : 899,33 TL
      • CPAP CİHAZI : 702 TL
      • OTO CPAP CİHAZI : 1404 TL
      • BPAP CİHAZI : 2214 TL
      • BPAP ST CİHAZI : 5184 TL
      • AVAPS CİHAZI : 5184 TL
      • ASV CİHAZI : 8100 TL
      • BURUN MASKESİ : 220 TL
      • AĞIZ BURUN MASKESİ : 236 TL
      • HORTUM : 29 TL

      SGK Anlaşmalı ürün temini ve danışmanlık hizmeti konusunda müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.


      Detaylı Bilgi

      Fisher Paykel Eson 2 CPAP Maskesi-63


      Detaylı Bilgi

      Fisher Paykel Eson 2 CPAP Maskesi-63


      Detaylı Bilgi

      ResMed AirFit F30 CPAP Maskesi-65

      ResMed AirFit F30, ResMed’in ilk minimal temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi

      AirFit F30, ayarlanabilirlik, kaçak, kullanım kolaylığında türünün önde gelen maskesini geride bırakıyor

      ResMed, kullanıcıların yüz kızarıklarını azaltmalarına yardımcı olan AirFit maske portföyüne en son eklenen ilk minimal temaslı Ağız Burun CPAP Maskesi AirFit F30‘yu tanıttı. Artık, yatakta gözlük takınmanın rahatlığını ve yatak partnerine daha yakın kıvrılmanın sıcaklığını hissedeceksiniz..

      Çoğu geleneksel ağız burun maskesi silikonundan farklı olarak, AirFit F30 burun köprüsünün altına oturur, burnun üst kısmındaki kızarıklıkları ve tahrişleri önler, ağız burun maskesi kullananlar için klostrofobi duygularını azaltır.

      AirFit F30 ayrıca ResMed‘in en yeni QuietAir havalandırma özelliğine sahiptir, bu nedenle yatak odasındaki ortam gürültüsünden daha sessizdir. Ayrıca, manyetik klipsler maskeyi hızlı ve kolay  takılıp çıkarılır, ilk seferde doğru bir şekilde uyum sağlar.

      ResMed AirFit F30 önde gelen minimal-temas ağız burun maskesi ile karşılaştırıldığında:

      • Kullanıcıların %80’i AirFit F30’un kullanımı daha kolay olduğunu belirtti. 
      • Kullanıcıların %66’sı AirFit F30’un daha sabit bir uyum ve daha iyi bir sızdırmazlık da olduğunu söyledi. 
      • AirFit F30, yayınlanan performansa göre daha sessiz (21’e karşılık 32.5 dBA).

      Detaylı Bilgi

      KATEGORİ

      Maskeler

      Uyku apnesi maskeleri size mümkün olan en rahat uyku apnesi tedavisini sunmak için yüz ve burun maskeleri olarak tasarlanmıştır.


      Detaylı Bilgi

      Whatsap'tan Bize Yazın | Maskeler
      Sayfa Başı