KURUMSAL

Hakkımızda - Uyku Apnesi Maskeleri, Cihazları ve Aksesuarları

Elifce Medikal Türkiye'de saglık sektöründe hizmet verip, bu alanda faaliyet göstermek amacıyla mevcut hedefleri dogrultusunda Istanbul'da kurulmustur.

Dünya medikal sektöründe yer alan Amerika ve Avrupada ki lider firmaların bayiligini yapmaktadır. Firmamız, tecrübeli, uzman, dinamik kadrosuyla en iyi servisi vermek anlayısıyla basta Istanbul olmak üzere tüm Türkiye genelinde faaliyettedir. Türkiye'nin çesitli illerindeki uyku laboratuvarlarına, uzman satıs ekibi ve seçkin bayileri ile ürünlerini eksiksiz bir sekilde kullanıcılarına en mükemmel sekliyle ulastırmayı hedef ve ilke edinmistir.

Kurulmus oldugu günden bu yana basarılı ve yayılımcı pazarlama stratejileri ile lider ve konusunda tercih edilen bir sirket haline gelmistir  ve geri dönüslerde % 99’a varan memnuniyet oranını yakalayan bir konumdadır. Buna baglı olarak dünyanın en büyük medikal sirketlerinden olan RESMED, RESPIROX, BMC, Weinmann, AIRSTEP 'in bayiligini basarılı ve özverili çalısması ile devam ettirmektedir. Içinde bulunmus oldugu pazarda her yıl ilk tercih edilen olmayı kendine ilke edinmistir.

Elifce Medikal olarak misyonumuz; saglık ürünleri satısında ve satıs sonrası hizmetlerinde,önce insan saglıgı ilkesi altında çalısıp dinamik ve lider bir sirket olmaktır.

Hedefimiz, kalite ve güvenle bünyemizdeki markaları iç ve dıs pazarda aranır hale getirmektir.


Whatsap'tan Bize Yazın | KURUMSAL
Sayfa Başı