BMC

BMC - Solunum güçlüğünde ilk tercih.

Ilk günden itibaren, kronik solunum yolu hastalıkları için en iyi tedavi biçimlerini sürdürdük. Hastalık grev yaparken, aileler sıkı sıkıya baglı birlesik bir bütün olarak tepki gösterirler. Bir bütün olarak, sevilen birinin hastalıgı tarafından eziyet edilirler. Ve bir bütün olarak, aileler toparlanma sevinci içinde paylasırlar. BMC'de, ailelerin saglıgın kalbinde olduguna inanıyoruz. Bilimle desteklenen, birlikte hastalıgın yükünü zorlarlar. Ve bu paha biçilmez insan dokunusuyla teknolojiyi birlestirmeye yardımcı olmak bizim isimiz.


CPAP Hortum 22 mm

 • BMC
ÜRÜN ADICPAP Hortum 22 mm
MARKABMC
KATEGORİBMC
  BMC CPAP Maskesi Solunum Hava Silikon Hortum Uzunluğu 183 cm bağlanmak Masaj Makinesi Aksesuarları Oksijen Boru

  Detaylı Bilgi

  BMC P2 Pillow

  • BMC
  ÜRÜN ADIBMC P2 Pillow
  MARKABMC
  KATEGORİBMC
   Kafa üstü bandı ile hortumu isteğe göre sabitleme. | 360 derece kıvrılabilir destek ile her kullanıcıya uyumlu burun yastıkları. | Full silikon burun yastıkları ile iz yapmaz. | Çok delikli ekselasyon portu ile süper sessizlik. | Yüzde minimum yer kaplayan konfor ve rahatlık. | 3 Farklı bedeni ile (S-M-L) her kullanıcıya hitap eden silikon yastıklar. | |

   Detaylı Bilgi

   BMC F2 Ağız Burun Maske

   • BMC
   ÜRÜN ADIBMC F2 Ağız Burun Maske
   MARKABMC
   KATEGORİBMC
    BMC'nin F2 Tam Boy Yüz Maskesi ürünü konforlu ve sessizdir. Yüzünüzle teması en aza indirecek ve bu sayede tedavi sırasında kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. BMC iVolve F2 Tam Yüz maskesi esnek kafa bantları ve klipsleri sayesinde kolaylıkla takılıp çıkartılabilir. Yüz yapılarına uyumlu yapısı sayesinde tahriş etmez, sağlıklı bir kullanım sağlar.

    Detaylı Bilgi

    BMC IVOLVE N2

    • BMC
    ÜRÜN ADIBMC IVOLVE N2
    MARKABMC
    KATEGORİBMC
     BMC iVolve N2 Nazal CPAP Maskesi BMC iVolve N2 Burun Maskesi rahat, esnek ve sessizdir. Cildiniz ile temasını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilir alın desteği sayesinde burun kemeri üzerindeki baskıyı azaltır. Kafa bandı üzerinde bulunan bilye ve soket sistemi sayesinde kolay takıp çıkarma olanağı sağlar ve sürekli ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayarla ve unut!
     Dirsek üzerinde bulunan hava çıkış sistemi yeni tasarımı ile havayı dağıtarak dışarı atar, son derece sessizdir. 360º dönebilen dirsek sayesinde uyku sırasında hortumun en rahat şekilde kullanılmasını sağlar. Hızlı tak-çıkart dirsek sayesinde maskeyi yüzünüzden çıkarmadan hortumdan ayırabilirsiniz. Silikon ve yumuşak alın desteği pedleri alın şekline uyum sağlar.
     Yumuşak çift çeperli maske yastığı teknolojisi ile hava sızıntısını azaltır, konforlu kullanım olanağı sağlar. Bu nedenle tedavi sırasında size rahat ve sessiz uykuyu sunar. Cilt ile teması en aza indirir ve bu sayede tedavi sırasında kullanıcının daha rahat hissetmesini sağlar. Destekleyici çerçeve otomatik olarak alnına uyar. Lateks içermez.

     Detaylı Bilgi

     Bmc F5 Full Face Ağız - Burun Cpap Bpap Maskesi

     • BMC
     ÜRÜN ADIBmc F5 Full Face Ağız - Burun Cpap Bpap Maskesi
     MARKABMC
     KATEGORİBMC
      Ergonomik Tasarım Ağız ve burun kısmına denk gelen yerlerin silikon yapıları sayesinde, yüzde hissedilen baskı seviyesi en aza indirilmiştir. Sabah uyandığınızda yüzünüzde iz ya da kızarıklık oluşumu meydana gelemez.
      Kolay Kullanım Ayarlanabilir kafa bandını, istediğiniz seviyede kullanabilirsiniz. Kafa bandında yer alan klipsler sayesinde, ayarlarınızı sabit tutarak maskeyi takıp çıkartabilirsiniz. Alt kısımda yer alan hortum sayesinde, gece kalkmanız gerektiğinde makine ile olan bağlantısını rahatlıkla kesebilirsiniz. | Gece hareketlerinizde kısıtlama olmadan konforlu bir uyku deneyimi sağlar. | Sessiz çalışması ile sizi rahatsız etmez. | |

      Detaylı Bilgi

      Bmc F5A Oranazal (Ağız Burun) Maske

      • BMC
      ÜRÜN ADIBmc F5A Oranazal (Ağız Burun) Maske
      MARKABMC
      KATEGORİBMC
       Bmc F5A Oranazal (Ağız Burun) Maskesi, kullanıcının yüzünde ekstra bir yer kaplamaz. Bunun nedeni alın desteği olmamasıdır. Böylelikle hem yüzde kapladığı alan hem de baskı ortadan kalkmış oluyor.

       Uyku Apnesi tedavisinde kullanılan cihazların en önemli aksesuarı maskelerdir. Bmc F5A Oranazal (Ağız Burun) Maskesi, kullanıcının yüzünde ekstra bir yer kaplamaz. Bunun nedeni alın desteği olmamasıdır. Böylelikle hem yüzde kapladığı alan hem de baskı ortadan kalkmış oluyor. Yüzün hatlarına uyum sağlayarak, kusursuz bir sızdırmazlık ve gece boyunca üstün konfor sağlıyor. Yeni nesil, kolay kullanımı olan ve özel olarak tasarlanmış tek katmanlı yumuşak bir silikon yapısına sahiptir. Bu nedenle yüzde oluşabilecek kızarıklıklar ortadan kalkmaktadır.

       Detaylı Bilgi
       Whatsap'tan Bize Yazın | BMC
       Sayfa Başı