Oksijen Konsantratörü

AirSep
10149

AirSep VisionAire 5 Lt.


VisionAire 5 bugün piyasadaki en sessiz ve en hafif oksijen konsantratör cihazıdır. Ev içi oksijen tedavisi için ekonomik ve düşük enerji tasarrufu ile Airsep VisionAire sadece 30 Ibs (13,6 kg) ağırlığındadır.

VisionAire oksijen konsantratörünün birincil özelliği çağdaş tasarımı ile ev içinde sessiz çalışması ve böylece hem tedavi gören kişi hem de yakınları için huzuru bozmamasıdır, bu sebeple VisionAire 5 sese karşı hassas kişileri de mutlu edebilmektedir. 5 LPM’ lik VisionAire konsantratörü’nün birçok rakibine göre çok hafif olduğundan seyahatte rahatlıkla taşınıp tatilinizde size eşlik edebilmektedir. Oksijen hastaları bu ekonomik oksijen konsantratörü ile sessiz, hafif ve enerji tasarruflu özellikleri sayesinde uzun süreli oksijen tedavilerini daha iyi geçirmektedirler.

Bunların dışında Airsep VisionAire güvenli bir oksijen üretimi sağlar ve içerdiği alarm sistemleri sayesinde yeterli oksijen oluşumunu engelleyen bir durum varsa hastayı ve yakınlarını sesli olarak uyarır.

VisionAire piyasada ki birçok rakibi gibi sık bakım gerektirmez, temel basit kurallara  uyulduğunda uzun yıllar sorunsuzca size hizmet eder.

VisionAire cihazlarda güvenlik öz planda tutulmuştur, resetlenebilir elektrik güvenlik sistemi, komplike alarm sistemi ve ayrı ayrı kullanım ve çalışma saati ile ek oksijen ihtiyacınızı güvenle sağlar.Diğer Ürünler | Oksijen Konsantratörü


Toplam : 5