Site İçi Arama

auto bipap

Site içerisinde arama sonucu 5 sonuç bulundu.

ÜRÜNLER
 • Weinmann Löwenstein Prisma 25S BPAP cihazı

| Löwenstein

MIP KOD
ÜRÜN ADIWeinmann Löwenstein Prisma 25S BPAP cihazı
MARKALöwenstein
MODEL

  Uyku solunum alanında pazar lideri olan Löwenstein Medical (Weinmann) Prisma25S; uyku apne tedavisi ve solunum tedavisi için geliştirilmiş özel ve benzersiz algoritmalara sahip yeni nesil BiPAP (Bi-Level) modelidir. Löwenstein Prisma25S cihazı hem solunum tedavisi etkinliğini artırmak hem de görselliği ile kullanımınızı kolaylaştırmaktadır. Üstün tedavi teknolojisi ve raporlama sayesinde tedavinizi takip eden hekiminize tüm solunum verilerinizi aktarmaktadır. Prisma25S BiPAP cihazı, Auto BiPAP ve S modları ile hem uyku hem de solunum tedavisi için kullanılabilmektedir. PrismaCLOUD özelliği ile uyku solunum verileriniz bulunduğunuz her yerden siz istediğiniz müddetçe incelenebilmektedir. Bu sayede uyku ve solunum tedavinizde süreklilik sağlamaktadır.

  Genel Özellikler

  Marka : Löwenstein Medical - Weinmann

  Menşei : Almanya

  Teknik Özellikler

  Tedavi Modu : CPAP - APAP - BiPAP S - AutoBiPAP

  Ayarlanabilir Basınç Aralığı

  CPAP : 4 - 20 cmH2O

  BiLevel : 4 - 25 cmH2O

  Bağlantı : Opsiyonel 2G

  Alarmlar : Kaçak ve Bağlantı Kopması

  Ağırlık : 1,4 Kg

  Ses Seviyesi : ~26 dB

  Kullanılarbilir CPAP Hortum : 22 mm - 15 mm

  • Weinmann Löwenstein Prisma 25 ST Cihazı

  | Löwenstein

  MIP KOD
  ÜRÜN ADIWeinmann Löwenstein Prisma 25 ST Cihazı
  MARKALöwenstein
  MODEL

   Prisma25ST; solunum yetmezliği tedavisinde pazar lideri olan Löwenstein Medical (Weinmann)'dan son jenerasyon BiPAP ST (Bi-Level ST) cihazı. Löwenstein Prisma225ST cihazı gelişmiş tedavi teknolojisi ve algoritması ile solunum tedavisi etkinliğini artırmaktadır. Üstün tedavi teknolojisi ve raporlama sayesinde tedavinizi takip eden hekiminize tüm solunum verilerinizi aktarmaktadır. Prisma25ST BiPAP cihazı, CPAP, APAP (Otomatik CPAP), Auto BiPAP modları ile uyku tedavisine, BiPAP S, BiPAP ST, BiPAP T, ve Auto ST modları ile de solunum tedavisine yönelik kullanılmaktadır. PrismaCLOUD özelliği sayesinde uyku ve solunum verileriniz bulunduğunuz her yerden siz istediğiniz müddetçe incelenebilmektedir. Bu sayede uyku ve solunum tedavinizde süreklilik sağlamaktadır.

   Genel Özellikler

   Marka : Löwenstein Medical - Weinmann

   Menşei : Almanya

   Teknik Özellikler

   Tedavi Modu : CPAP - APAP - BiPAP S - AutoBiPAP - BiPAP ST - AutoST - BiPAP T

   Ayarlanabilir Basınç Aralığı

   CPAP : 4 - 20 cmH2O

   BiLevel : 4 - 25 cmH2O

   Bağlantı : Opsiyonel 2G

   Alarmlar : Kaçak ve Bağlantı Kopması

   Ağırlık : 1,4 Kg

   Ses Seviyesi : ~26 dB

   Kullanılarbilir CPAP Hortum : 22 mm - 15 mm

   • Weinmann Löwenstein Prisma 30ST-Avaps Cihazı

   | Löwenstein

   MIP KOD
   ÜRÜN ADIWeinmann Löwenstein Prisma 30ST-Avaps Cihazı
   MARKALöwenstein
   MODEL

    Prisma30ST; solunum yetmezliği tedavisinde pazar lideri olan Löwenstein Medical (Weinmann)'dan son jenerasyon BiPAP ST Avaps  (Bi-Level ST) cihazı. Löwenstein Prisma30ST cihazı gelişmiş tedavi teknolojisi ve algoritması ile solunum tedavisi etkinliğini artırmaktadır. Üstün tedavi teknolojisi ve raporlama sayesinde tedavinizi takip eden hekiminize tüm solunum verilerinizi aktarmaktadır. Prisma30ST BiPAP cihazı, CPAP, APAP (Otomatik CPAP), Auto BiPAP modları ile uyku tedavisine, BiPAP S, BiPAP ST, BiPAP T, Auto ST ve Avaps modları ile de solunum tedavisine yönelik kullanılmaktadır. PrismaCLOUD özelliği sayesinde uyku ve solunum verileriniz bulunduğunuz her yerden siz istediğiniz müddetçe incelenebilmektedir. Bu sayede uyku ve solunum tedavinizde süreklilik sağlamaktadır.

    Genel Özellikler

    Marka : Löwenstein Medical - Weinmann

    Menşei : Almanya

    Teknik Özellikler

    Tedavi Modu : CPAP - APAP - BiPAP S - AutoBiPAP - BiPAP ST - AutoST - BiPAP T - Avaps

    Ayarlanabilir Basınç Aralığı

    CPAP : 4 - 20 cmH2O

    BiLevel : 4 - 25 cmH2O

    Bağlantı : Opsiyonel 2G

    Alarmlar : Kaçak ve Bağlantı Kopması

    Ağırlık : 1,4 Kg

    Ses Seviyesi : ~26 dB

    Kullanılarbilir CPAP Hortum : 22 mm - 15 mm

    İÇERİK

    Weinmann Löwenstein Prisma 25S BPAP cihazı-45

    Uyku ve Solunum Tedavisi BiPAP S (Bi-Level S) Cihazı

    Prisma serisi Uyku ve Solunum tedavi cihazları geniş dokunmatik ekranı ve akıllı ara yüzü sayesinde daha sezgisel ve hızlı kullanım sunar. Löwenstein Prisma25S BiPAP S ile kesinlik, güvenilirlik ve süreklilik uyku tedavinizin tanımı olacak.

    Löwenstein Prisma25S uyku ve solunum tedaviniz için ne sunuyor?

    Geliştirilmiş ve Benzersiz Algoritma

    AutoPDIFF

    PDIFF (Basınç Farkı); BiPAP tedavisinde ayarlanan IPAP (Nefes Alma Basıncı) ile EPAP (Nefes Verme Basıncı) arasındaki farktır.  Otomatik basınç farkı ayarı ile ortalama basınç azaltılarak hedeflenen solunum tedavisi daha yüksek konfor ile sağlanır. IPAP basıncı obstruktif apne ve hipopne gibi solunum olaylarına APAP standart algoritması hızında cevap verir.

     

    Bi softPAP

    BiPAP tedavisinde ekshalasyon (nefes verme) esnasında rahatlatma özelliği Bi SoftPAP iki seviyeli olarak ayarlanabilmektedir. Bi SoftPAP ayarlanan EPAP (Nefes Verme Basıncı) ayarlanan seviyeye göre 1 ve 2 cmH2O basınç altına düşerek solunum tedavisinde etkinliği ve konforu artırır.

    TriLevel

    Löwenstein BiPAP cihazlarında bulunan TriLevel özelliği ile yaklaşık ortalama tedavi basıncında 2.5 cmH2O ve Maksimum IPAP basıncında da 2.3 cmH2O düşük basınç ile aynı tidal volümü sağlamaktadır. Löwenstein bu benzersiz BiPAP algoritması ile tedavi etkinliği artmaktadır.

     

    AutoTrigger

    Özellikle solunum bozuklukları tedavisi amacıyla kullanılan cihazlarda IPAP (Nefes Alma basıncı) basınca geçebilmesi için hastanın nefes almaya başlaması gerekmektedir. Cihazın hastanın solunumu ile uyumlu olarak çalışması için BiPAP (Bi-Level) cihazlarda hassasiyet ayarı yapılmaktadır. Löwenstein Prisma25S ve diğer BPAP modellerinde bulunan otomatik tetikleme hassasiyeti (Auto Trigger) ile hassasiyet seçimine ihtiyaç duymadan hasta - cihaz uyumunu kolayca sağlayabilir ve uyku ve solunum tedavi etkinliğini artırabilirsiniz.

    FOT

    Löwenstein Prisma 25S BiPAP cihazında Santral ve Obstrüktif solunum olaylarını tespiti için FOT teknolojisi kullanılmaktadır. FOT teknolojisi Apne ve hipopne olayı boyunca 4 Hz (0.4 cmH2O) gönderdiği sinyal ile Açık ve Kapalı havayolu problemlerini tespit eder ve Auto BiPAP modunda tepki verir.

     

    Konfor Özellikleri

    softSTART

    Uyku solunum bozuklarının ortadan kaldırılması için uyku laboratuvarlarında yapılan titrasyon testi sonrasında veya solunum hastalıkları servislerinde tedavi basıncınız belirlenir. Bu basınç ile uykuya dalmak veya tedaviye başlamak çoğu zaman zor olmaktadır. Löwenstein Prisma softSTART özelliği siz rahatça uyuyana kadar ayarlanan sürede bilevel solunum tedavi basıncına ulaşır. Bu özellikte BiPAP (Bi-Level) başlangıç basıncını da ayarlamanız mümkün olduğundan düşük basınçta yaşanabilecek nefes darlığı hissini engelleyecektir.

    autoSTART / autoSTOP

    BiPAP (Bi-Level) tedaviniz için kullandığınız burun veya ağız-burun maskenizden ilk nefes alıp vermeniz ile uyku ve solunum tedaviniz otomatik olarak başlayacaktır ve aynı şekilde maskenizi çıkardığınızda da otomatik olarak duracaktır. Bu özellikle size cihazınızı yatağınızın yanında istediğiniz gibi konumlandırmanıza olanak tanımaktadır. autoSTART / autoSTOP özelliği BiPAP (Bi-Level) cihazı için konfor özelliği olsa da özellikle gece yaşanabilecek kısa süreli elektrik kesintilerinde cihazınzın tekrar çalışmasına ve uyku solunum tedavinizin devamlılığı sağlanacaktır.

    smartAQUA

    PAP tedavisi esnasında iletilen tedavi basıncı sebebiyle ağız kurulukları yaşanabilir. Yaşanan ağız kuruluklarını ortadan kaldırmanın en iyi yöntemi uyku tedavi cihazı ile birlikte nemlendirici ünitesi de kullanmaktır. Maske kaçakları nemlendirici ünitesinin etkisini azaltabilir. Löwenstein Prisma serisinde bulunan smartAQUA özelliği maske kaçaklarındaki kaybı tespit ederek ısıtma performansı artırır ve nemlendirme etkisini sabit tutar. Ayrıca smartAQUA ayarlanan nem seviyesine hızlıca ulaşabilmek için başlangıçta “warm-up BOOST” ile ayarlanan seviyedeki nemliliğe ulaşana kadar ısıtma ünitesini en yüksek kademede çalıştırır. Bu sayede CPAP, BiPAP kullanımının başında dahil en etkin ve konforlu uyku tedavisini yaşarsınız.

    Tedavi Etkinliği

    SpO2 Monitorizasyonu

    SpO2 Oksijen probu tüm Prisma Serisi PAP cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu sayede uyku tedavisinde solunum olaylarının yanı sıra


    Detaylı Bilgi

    KATEGORİ

    AUTO BPAP

    OTOMATİK BPAP cihazları üst solunum yolları ve akciğer hastalıkları tedavi ürünleri


    Detaylı Bilgi

    Whatsap'tan Bize Yazın | AUTO BPAP
    Sayfa Başı