Inogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
Inogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

Inogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
MARKA : Inogen

En Güçlü Oksijen Üretimine Sahip Taşınabilir Oksijen Konsantratörü - 16 Cell Batarya

Yeni Inogen Rove 6 hafif portatif oksijen konsantratörü, 1-6 tetikleme ayarı sunarak talep edilen oksijen akışını sağlayan piyasadaki en güçlü taşınabilir oksijen konsantratörüdür..

Etkileyici 2,1 kg'lık (4,7 lbs - 8 hücreli pil takılı) ağırlığı ile Inogen Rove 6, oksijen üretim gücü ve ağırlığı ile benzersiz bir taşıanabilir oksijen konsantratörüdür. 16 Cell pil seçeneği ile daha uzun pil süresi (16 hücre) sunan bu taşınabilir cihaz, oksijen tedavisi alırken bağımsız bir yaşam tarzı sürdürebilmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Yeni Inogen Rove 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü 24 saat kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. 24 Saat kullanımın devamlılığını sağlayan akıllı tetiklemeli oksijen iletimi özelliği ile kullanıcının solunum hızına bağlı olarak dinlenme veya uyku döneminde daha uzun oksijen iletimlerini otomatik olarak ayarlayacaktır.


 • Detaylı Bilgi

Oksijen konsantratörleri havada bulunan gazlardan oksijeni ayrıstırarak hastalara yüksek yogunlukta oksijen gazı saglar. Bu cihazlar genelde hastaların evlerinde sabit olarak kullanılır. Ayrıca mobil olarak kullanılabilen hafif ve tasınabilir modeller de üretilmistir. Hastaların sosyal hayatlarının daha kaliteli olmasını saglamak için üretilen tasınabilir oksijen konsantratörü Yeni Inogen Rove 6 bataryalıdır ve kolay kullanılır. Yüksek yogunlukta oksijen çıkısı saglar. Inogen Rove 6 tasınabilir oksijen konsantratörü evde, iste, araçta veya farklı yerlerde elektrige gereksinim duymadan kullanılabilir. LCD ekranında kalan batarya süresini saat ve dakika cinsinden göstermektedir. Bu sayede kullanıcı, cihazı ne zaman sarj etmesi gerektigini bilir.

Inogen Rove 6 tasınabilir oksijen konsantratörü solunumun baslangıcını belirler ve kullanıcı nefes alırken uygun zamanda ve miktarda oksijen verir. Cihaz alınan her nefesi algılar ve kullanıcıyla senkronize bir sekilde çalısır. Cihaz üzerinde sesli ve görsel alarmlar vardır. Örnegin kisi nefes almadıgında veya kanül baglantısı koptugunda cihaz bunu algılar ve sesli alarm verir. Böylece kritik durumlarda kullanıcısını uyarır. Bu durum hastaya ve hasta yakınlarına güven verir.

Ürün Içerigi

1- Inogen Rove 6

2- 16 Cell Batarya

3- Tasıma Çantası

4- Kanül

Inogen ROVE 6 Yenilikler

 1. Gelistirilmis kanül baglantısı; kolay takılır, sıkı oturum
 2. Gelistirilmis daha yüksek kontrast; görünür dügmeler
 3. Gelistirilmis daha yüksek sesli alarm
 4. Gelistirilmis estetik tasarım
 5. EUMDR Yeni standartlara uygunluk

Sıkça Sorulan Sorulan ve Merak Ettikleriniz

Tasınabilir Oksijen Konsantratör (POC) nasıl çalısır?

Bütün oksijen konsantratörleri gibi soludugumuz havayı kullanarak oksijeni ayrıstırır ve %21 yogunluktaki oksijeni %90 üstüne çıkararak kullanıcaya iletir. Sabit konsantratörlerden (Statik Konsantratör) farklı olan ise oksijen yogunlugu yükseltilmis havanın kullanıcıya iletimidir. Tasınabilir oksijen konsantratörleri kullanıcıya her nefes alımının basında oksijen iletimini saglar.

Tasınabilir Oksijen Konsantratörlerindeki tetikleme oksijen iletiminin avantajı?

Tasınabilir Oksijen Konsantratörleri tetikleme yani kullanıcının nefes alımı ile oksijen iletmesinin en önemli avantajı batarya (pil) ile kullanım süresini artırmaktır. Sürekli akım modunda da çalısan Transport Oksijen Konsantratörleri sürekli akım modunda iken batarya ile kullanım süreleri çok daha düsük olmaktadır.

Inogen Rove 6 Tasınabilir Oksijen Konsantratörünün pil kullanım süresi ne kadar?

8 Cell - Küçük Batarya Seçenegi ile

 • Ayar 1 : 6:30 Saate Kadar
 • Ayar 2 : 5:00 Saate Kadar
 • Ayar 3 : 3:30 Saate Kadar
 • Ayar 4 : 2:30 Saate Kadar
 • Ayar 5 : 1:40 Saate Kadar
 • Ayar 6 : 1:15 Saate Kadar

16 Cell - Büyük Batarya Seçenegi ile

 • Ayar 1 : 13:00 Saate Kadar
 • Ayar 2 : 10:00 Saate Kadar
 • Ayar 3 : 7:00 Saate Kadar
 • Ayar 4 : 5:00 Saate Kadar
 • Ayar 5 : 3:20 Saate Kadar
 • Ayar 6 : 2:30 Saate Kadar

Yedek bir batarya almak istiyorum ama bu bataryanın dolumu cihaz üzerinden mi yapmam gerekiyor?

Tasınabilir Oksijen Konsantratörünüz için almıs oldugunuz yedek bataryanın dolumu için Inogen Rove 6 Harici Sarj cihazı temin ederek cihaz haricinde de sarj islemini gerçeklestirebilirsiniz.

Inogen Rove 6 Tasınabilir Oksijen Konsantratörü cihazımı uçakta kullanabilir miyim?

Evet. Inogen ROVE 6 FAA uygunlugu olan bir tasınabilir oksijen konsantratörüdür. Bu sayede uçusun her fazında (Taksi - Kalkıs - Seyir - Inis) kullanabilirsiniz. Uçusunuzdan önce havayolu sirketini bilgilendirmeniz gerekebilir ve sizden oksijen cihazınızı kullanmanız gerektigini belirten saglık raporunuz istenebilir.

Bazı uçaklarda size elektrik destegi saglayamayabilirler. Bu sebepten dolayı uçaga binmeden önce bataryanızı ta


Airsep Freestyle Comfort Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

 • AirSep
ÜRÜN ADIAirsep Freestyle Comfort Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
MARKAAirSep
KATEGORİInogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
  AirSep FreeStyle comfort ; 5 farklı PulseDose ayar seçeneği sunabilen taşınabilir oksijen konsantratörüdür. Özgürce hareket etmek isteyen hastalara yaklaşık %95 saflığında oksijen desteği vermektedir. 1-5 arası ayar seçenekleri ile PulseDose sistemi sayesinde geniş tedavi kapasitesine sahiptir. Oksijen ihtiyacı olan kullanıcılar (KOAH, idiopatik pulmoner fibrozis, kistik fibrozis vb.) hafif ve güvenilir AirSep FreeStyle 5 sayesinde aktif bir yaşamın keyfini çıkarabilir. Sadece AirSep FreeStyle 5 taşınabilir oksijen konsantratöründe bulunan UltraSense teknolojisi sayesinde birçok taşınabilir cihaza göre kullanıcının nefes alıp vermesini daha hassas bir şekilde algılar. UltraSense sayesinde milisaniye gibi kısa bir sürede ve hızlı bir şekilde kullanıcıya oksijen iletimi gerçekleşir. Bu sayede daha verimli oksijen tedavisi sağlanmış olur. Akıllı mikroişlemcisi sayesinde uyku modunda bile hızlı ve güvenilir oksijen desteği verir. Güçlü kompresörü sayesinde FreeStyle 5 taşınabilir oksijen konsantratörü 7,62 metre uzunluğundaki kanüllerle bile kullanılabilir. Yeni tak-çıkar batarya 1. PulseDose ayarında 4 saatin üzerinde hizmet verebilmektedir. Bu sayede oksijen desteğine ihtiyaç duyan kişiler artık rahatça bir müzik festivaline katılabilir ya da alış-verişe gidebilirler. FreeStyle FAA onaylı bir cihaz olması nedeniyle uçaklarda güvenle kullanılabilmektedir. (Uçuş detayları için havayolu şirketinize danışın) Teknik Özellikler Ayarlar: 1 ile 5 arası PulseDose akış O2 Kosantrasyonu: %90 O2 +%5,5 / -%3 Ölçüler: 27,2 cm Y x 16,8 cm E x 11,2 cm Ağırlık: 3 kg Elektrik Tüketimi: AC Güç: 100 – 240 VAC, 50/60 Hz DC Güç: 12 – 24 VDC Batarya Süresi: Ayar 1 – 4.25 saat Ayar 2 – 2.5 saat Ayar 3 – 2 saat Ayar 4 – 1,75 saat Ayar 5 – 1.25 saat Şarj Süresi: 4 – 5 saat İkinci Batarya ile: Ayar 1 – 8.5 saat Ayar 2 – 5 saat Ayar 3 – 4 saat Ayar 4 – 3.5 saat Ayar 5 – 2.5 saat Sesli Alarm: Başlama, PulseDose, batarya seviyesi, kanül, sistem Görsel Uyarı: Genel arıza Çalışma Isısı: +5 C ile +40 C arası Depolama Isısı: -20 C ile +60 C arası Çalışma Rakım: 3.657 metreye kadar Üreti Yeri: ABD
  21°C (70°F) sıcaklıkta 14,7 psi (101 kPa) atmosfer basıncı baz alınmıştır Bu kullanım koşulları dışında çalıştırmak, yoğunlaştırıcının daha yüksek litreli akış hızlarında Oksijen Yoğunlaştırma koşullarını karşılama
  becerisini sınırlayabilir. Isınma ekranı, yoğunlaştırıcı hedef yoğunluğa ulaşana dek veya en fazla 15 dakika boyunca görünmeye devam
  edebilir. Bu süre boyunca üniteyi kullanmaya devam edin.
  Öngörülen kullanım ömrü en az beş yıldır. Elek yataklarının beklenen raf ömrü, yoğunlaştırıcı sürekli olarak kullanılmadığı takdirde yaklaşık
  bir yıldır.

  Detaylı Bilgi

  Inogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

  • Inogen
  ÜRÜN ADIInogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
  MARKAInogen
  KATEGORİInogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
   En Güçlü Oksijen Üretimine Sahip Taşınabilir Oksijen Konsantratörü -16 Cell Batarya Yeni InogenRove 6hafif portatif oksijen konsantratörü, 1-6 tetikleme ayarı sunarak talep edilen oksijen akışını sağlayan piyasadaki en güçlü taşınabilir oksijen konsantratörüdür.. Etkileyici 2,1 kg'lık (4,7 lbs - 8 hücreli pil takılı)ağırlığı ileInogen Rove 6, oksijen üretim gücü ve ağırlığı ile benzersiz bir taşıanabilir oksijen konsantratörüdür. 16 Cell pil seçeneği ile daha uzun pil süresi (16 hücre) sunan bu taşınabilir cihaz, oksijen tedavisi alırken bağımsız bir yaşam tarzı sürdürebilmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Yeni InogenRove 6Taşınabilir Oksijen Konsantratörü 24 saat kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. 24 Saat kullanımın devamlılığını sağlayan akıllı tetiklemeli oksijen iletimi özelliği ile kullanıcının solunum hızına bağlı olarak dinlenme veya uyku döneminde daha uzun oksijen iletimlerini otomatik olarak ayarlayacaktır.

   Detaylı Bilgi

   Inogen One G3 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

   • Inogen
   ÜRÜN ADIInogen One G3 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
   MARKAInogen
   KATEGORİInogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
    ÜRETİMİ SONLANDIRILMIŞTIR. Inogen One G3 hafif portatif oksijen konsantratörü, 1-5 lpm'den itibaren talep edilen oksijen akışını sağlar. Etkileyici 2,2 kg'lık (4,9 lbs - 8 hücreli pil takılı) tartım yapan Inogen One G3, zamanının ötesine geçiyor. Daha uzun süre pilden daha büyük bir pil seçeneği (16 hücre) sunan bu taşınabilir cihaz, oksijen tedavisi alırken bağımsız bir yaşam tarzı sürdürebilmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Hastaların sosyal hayatlarının daha kaliteli olmasını sağlamak için üretilen taşınabilir oksijen konsantratörü Inogen One G3 bataryalıdır ve kolay kullanılır.

    Detaylı Bilgi

    Inogen One G5 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

    • Inogen
    ÜRÜN ADIInogen One G5 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
    MARKAInogen
    KATEGORİInogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
     ÜRETİMİ SONLANDIRILMIŞTIR. Inogen One G5 bugün piyasada taşınabilir bir oksijen konsantratörü için kişi başına en fazla oksijeni sunmaktadır. Kompakt ve hafif tasarımı ile Inogen One G5, 1-6 arasında değişen akış ayarları sağlar ve 24 saat kullanım için tasarlanmıştır ve hastalarınızın bağımsızlığını önemli ölçüde artırır. Bu POC'nin kullanıcı arayüzü, okunması kolay LCD ekranlar ve basit kontrol fonksiyonları ile tasarlanmıştır. Inogen G5 size oksijen tedavinizde 1260 ml oksijen üretimi ile en güçlü oksijen konsantratörünü, 13 saate kadar batarya süresi ile özgürlüğünüzü, 6 Pulse(tetikleme) ayarı ile tedavide sınırsızlığı ve boyutları ile de size kolaylık sunar. Ürün Özellikleri Oksijen Akışı Nabız dozu uygulama sistemi | Altı debi ayarı: 1-6 | Ağırlık 2,2 kg. (4,7 lbs.) (Tek pil içerir) | Boyut Uzunluk: 18,26 cm. (7,19 inç) | Genişlik: 8,28 cm. (3,26 inç) | Yükseklik: 20,7 cm. (8,15 inç) (tek pil içerir) | Gürültü seviyesi 38 dBA * | pil 6,5 saate kadar tek pil | 13 saate kadar çift pil | Güç AC Güç Kaynağı 100-240V, 50-60Hz (dünya çapında kullanıma izin vermek için otomatik algılama). | DC Güç Kablosu: mobil kullanım için. | Operasyon Basit kontrol fonksiyonları ve okunması kolay LCD ekran. | |

     Detaylı Bilgi
     Whatsap'tan Bize Yazın | Inogen ROVE 6 Taşınabilir Oksijen Konsantratörü
     Sayfa Başı